whatsapp

POKOJE DELUXE BAROQUE

O POKOJI

Vraťte se v čase a zažijte skutečné baroko, díky originálním freskám z 18. století na stěnách a stropě. Je tu snad něco, co by se milovníkům umění nemuselo líbit? Ách, není tu žádná klimatizace. A proč? Abychom ochránili velkou historickou hodnotu našich pokojů 😉

Deluxe Baroque bedroom hotel The Mozart

Jedna manželská postel velikosti King

36 - 57 m2 (388 – 614 čtverečních stop)

První palácové nádvoří

Objevujte originální fresky z 18. století na stěnách a stropě a zažijte příběh těchto místností. Tyto pokoje nejsou vzhledem ke své velké historické hodnotě vybaveny klimatizací.

Stůl nebo pracovna

Nekuřácký

Sejf na pokoji

WiFi zdarma

PROHLÉDNOUT DALŠÍ POKOJE

Rezervujte si svůj pobyt v jednom z našich nádherných pokojů s freskami z 18. století, v luxusním pokoji s výhledem do dvora nebo v úžasném apartmá se výhledem na Karlův most a Pražský hrad. V hotelu The Mozart je každý pokoj autentický a jedinečný.

APARTMÁ MOZART

Zkomponujte si svůj pobyt podle svého naladění a vydejte se v Mozartových stopách. Žijte jako Mozart tam, kde on sám pobýval několik měsíců a nekompromisně utvářel dobový charakter Prahy kolem sebe. Mozartova láska k Praze je zachycena v jeho osobních dopisech a naši lásku k Mozartovi je možné vyčíst z jednotlivých detailů tohoto speciálního apartmá.

PREZIDENTSKÉ APARTMÁ

V srdci hotelu The Mozart se skrývá naše luxusní prezidentské apartmá. Může se pochlubit třemi ložnicemi s vlastními koupelnami, prostorným obývacím pokojem, plně vybavenou kuchyní, a pracovnou v intimním soukromí našeho barokního nádvoří. Apartmá, které má i svůj soukromý vchod, krášlí zakázkový nábytek, starožitnosti a umělecká díla. Prezidentské apartmá je poměrně vysokou zárukou nezapomenutelného a strhujícího pobytu v Praze. Toto oslnivé apartmá je také ideálním místem pro soukromé akce nebo prezentace produktů!

APARTMÁ CASANOVA

Světoběžník, knihomol, notorický svůdník, pochybný obchodník, k tomu všemu vězněný za urážku dobrých mravů. Lepší vzor pro svůj pobyt v Praze si jen těžko představíte. Vydejte se po stopách Casanovovy v místě, kde italský dobrodruh často pobýval. Vychutnejte si při tom naši prostornou ložnici nabízející romantickou postel s nebesy, pracovní kout a lákavý obývací pokoj s výhledem na nádvoří paláce.

APARTMÁ MUCHA

Pokud se vám líbí secese, určitě si zarezervujte apartmá Mucha! Milovníci umění i historie ocení, s jakou přesností a krásou jsme vzdali poctu renomovanému českému malíři Muchovi, který se proslavil svými obrazy, grafikou a ilustracemi. Apartmá je prostorné, ale má vkusný a útulný obývací pokoj k odpočinku po dlouhém dni stráveném procházkou historickými ulicemi Prahy.

APARTMÁ ROYAL PALACE

Tento pokoj má vysoké stropy, původní parketové podlahy a soukromý balkon. Nachází se v samém středu paláce s výhledem na obě nádvoří. Toto apartmá typu Junior s pěti okny je plné světla a pozitivní energie.

APARTMÁ LUTETIA

Apartmá je pojmenováno na počest slavného hotelu Lutetia v Paříži, kde se vkusná honosnost snoubí s výjimečnou intimitou. Domácí atmosféru apartmá zdobně dotváří originální kusy nábytku z hotelu Lutetia, které byly pořízeny na aukci ve Francii. Tento půvabný prostor s výhledem na Pražský hrad a Karlův most má atmosféru pařížského bytu.

RODINNÉ APARTMÁ

V rodinných apartmá hotelu The Mozart nikdo nespí na gauči. Prostor apartmá je velkorysý, každý host tak má svoji pohodlnou postel na spaní. Správná volba pro cestovatele, kteří rádi drží pohromadě, ale oceňují i chvilky soukromí.

APARTMÁ DELUXE S VÝHLEDEM NA ŘEKU

Tato prostorná apartmá mají úžasný výhled na Karlův most a Pražský hrad. Společně s doušky svého horkého ranního nápoje si vychutnáte výhledy na jedinečné panorama. Na takové chvíle není možné zapomenout.

DELUXE S VÝHLEDEM NA ŘEKU

Kde jinde v Praze se můžete probudit s takovým výhledem? Okna pokoje jsou obrácena směrem k Vltavě, a nabízí jen ty nejlepší výhledy na ikonický Pražský hrad a Karlův most. Je to prostředí pro vznik celoživotních zážitků a vzpomínek.

DELUXE BAROQUE

Vraťte se v čase a zažijte skutečné baroko díky originálním freskám z 18. století na stěnách a stropě. Je tu snad něco, co by se milovníkům umění nemuselo líbit? Ách, není tu žádná klimatizace. A proč? Abychom ochránili velkou historickou hodnotu našich pokojů 😉